Vairāk nekā 100 TERMEX darbinieku ikdienā rūpejas par ēku tehnisko stāvokli. Tie ir pieredzējuši profesionāļi visdažādākajās specialitātēs. Šo dažādību mēs novērtējam gan darbā, gan komandas ikdienā.

kas mēs esam?

TERMEX komandā ir projektu vadītāji, inženieri, tehniskie darbinieki, klientu servisa speciālisti un citi profesionāļi. Uzņēmumam augot, nepārtraukti paplašinās arī TERMEX komanda. Šobrīd mēs esam jau vairāk kā 100!

Vēlies kļūt par daļu no TERMEX komandas? Sūti e-pastu uz komanda@termex.lv – pievienot savu CV un norādi vēlamo pozīciju, un mēs ar Tevi sazināsimies jau tuvākajā laikā.

Katrā Termex profesionāļu struktūrvienībā nodrošinam prakses vietas jaunajiem tehniķiem, konsultantiem un projektu vadītājiem.

Lai kļūtu par praktikantu, rakti e-pastu uz komanda@termex.lv, īsu aprakstu par sevi un motivācijas vēstuli.

Esam komanda ne tikai darbā, bet arī atpūtā. TERMEX regulāri organizē komandas pasākumus un atpūtas braucienus kopā ar kolēģiem.

Lai būtu pārliecināti par to, ko darām, mēs regulāri mācāmies, uzzinām un augam gan profesionāli, gan personīgi.
Katru gadu Termex sponsorē vismaz 20 izglītojošas programmas Termex darbiniekiem un patstāvīga attīstība ir atslēga mūsu kvalitātei.

Mūsu komandai ir svarīgi ne tikai pilveidoties pašiem, bet arī ar savām zināšanām dalīties ar citiem. Termex regulāri piedalās konferencēs, veido izglītojošu saturu sociālajos tīklos, kā arī organizē tematiskas mācību stundas Latvijas skolās.